Εκδηλώσεις
![Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ «Το Φως» 2022-2023](https://www.oac.gr/articlefiles/draseis_2022/diafora/Draseis_Bibliothiki/_____.jpg)
Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ «Το Φως» 2022-2023
Η Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ «Το Φως», ανακοινώνει με μεγάλη χαρά για ακόμη μια χρονιά, Εκπαιδευτικές Δράσεις για τους μικρούς φίλους του Ιδρύματος
![ΣΤΑΔΙΑΚΗ ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ ΤΗΣ ΟΑΚ «ΤΟ ΦΩΣ»](https://www.oac.gr/articlefiles/draseis2020/Bibliothiki/Anakoinwsh/_______1.jpg)
ΣΤΑΔΙΑΚΗ ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ ΤΗΣ ΟΑΚ «ΤΟ ΦΩΣ»
Η Βιβλιοθήκη της Ορθοδόξου Ακαδημίας Κρήτης «Το Φως», αρχίζει την επαναλειτουργία της, παρακολουθώντας συνεχώς τις τρέχουσες εξελίξεις σχετικά με τον COVID-19 και προσαρμόζοντας τις υπηρεσίες της, στα
![«Μένουμε Σπίτι – Μένουμε Βιβλιοθήκη»](https://www.oac.gr/articlefiles/draseis2020/Diadiktyakes_draseis/Menoyme_spiti/Untitled_Panorama2.jpg)
«Μένουμε Σπίτι – Μένουμε Βιβλιοθήκη»
Η Βιβλιοθήκη «Το Φως» της ΟΑΚ συνεχίζει να εκπέμπει φως γνώσεως και ελπίδας και σας καλεί να συμμετάσχετε στις διαδικτυακές της δράσεις! Α. «Ζωγραφίζοντας, μένουμε σπίτι, νικάμε τον φόβο» Δράση για
![«Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ»](https://www.oac.gr/articlefiles/draseis2019/ekpaideytikesdraseis/savvato_sth_vivliothiki_2/72462984_540686153355561_109109907533332480_n.jpg)
«Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ»
Η Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ «Το Φως», ανακοινώνει για τρίτη συνεχή χρονιά Εκπαιδευτικές Δράσεις για τους μικρούς φίλους του Ιδρύματος, με γενικό τίτλο: «Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ». Οι δράσεις αυτές απευθύνονται
![Στην ΟΑΚ.. μιλάμε για βιβλία!](https://www.oac.gr/articlefiles/DSC_0917_-___________-__________.jpg)
Στην ΟΑΚ.. μιλάμε για βιβλία!
Η Ορθόδοξος Ακαδημία Κρήτης, αναγνωρίζοντας τη σημασία του βιβλίου, αρχίζει μία ακόμη δραστηριότητα, τη δημιουργία Λέσχης Φιλαναγνωσίας, το Σάββατο 5 Οκτωβρίου και ώρα 12:00 στον χώρο της Βιβλιοθήκης του
![«Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ»](https://www.oac.gr/articlefiles/Untitled_Panorama2.jpg)
«Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ»
Για δεύτερη συνεχή χρονιά συνεχίζονται οι εκπαιδευτικές δράσεις στη Βιβλιοθήκη του Ιδρύματος «Το Φως», με γενικό τίτλο: «Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ». Οι δράσεις απευθύνονται σε παιδιά 4 έως 12 ετών
![Δράσεις στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ](/src/img/default-photo.png)
Δράσεις στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ
Εκπαιδευτικές Δράσεις για παιδιά με θεματική: «Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ», θα πραγματοποιηθούν στην Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ, «Το Φως». Ακολουθεί το Πρόγραμμα.
![«Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ, Το Φως»](https://www.oac.gr/articlefiles/vivliothikes/%CE%A6%CF%84%CE%B5%CF%81%CF%8C%20%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD%20%CE%86%CE%BD%CE%B5%CE%BC%CE%BF/1.jpg)
«Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ, Το Φως»
Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι Εκπαιδευτικές Δράσεις την Βιβλιοθήκης της ΟΑΚ «Το Φως», με θεματική: «Σάββατο στη Βιβλιοθήκη της ΟΑΚ».